Carti online - Nemira placerea lecturii

Cauta pe site

Contactati-ne

Informatii contact

* campuri obligatorii

Editura Nemira
Editor fondator: Valentin Nicolau

SC Nemira Publishing House SRL 
CUI RO 24966411 

adresa sediului social: Str. Iani Buzoiani 14, sector 1, 011573

Pentru relatii referitoare la comenzi online: 
Telefon: 0721.74.74.64 (luni - vineri, orele 9:30 - 17:00)

 

Pentru Departamentele Conducere, Resurse Umane, Redactie, Productie, Online si PR

  • Str. Iani Buzoiani 14, sector 1, 011573, - Ghid vizual (Google Maps)
  • Telefon: +40 372.118.685
  • Fax: +40 372.118.684
  • office [at] nemira.ro

 

Pentru Departamentele Vanzari, Financiar-Contabilitate

  • Str. Iani Buzoiani 14, sector 1, 011573, - Ghid vizual (Google Maps)
  • Telefon: +40 372.118.685 / 0724.747.434
  • Fax : +40 372.118.684
  • secretariat [at] nemira.ro

 

Pentru depozit

  • B-dul Timisoara nr. 80, corp A, etaj 2
  • depozit [at] nemira.ro
  • Telefon: 0722.577.939

 

Libraria Nemira Magheru: 

  • Bd Magheru nr. 8-10 (langa Hotel Ambasador) - Ghid vizual (Google Maps)
  • Tel: 0730.71.59.35
  • Email: librarie.magheru [at] nemira.ro 
     

 

Program:

  • Luni - Sambata: 10:00 - 20:00
    Duminica: 10:00 - 18:00

 

  • Raluca Udriste
  • Tudor Paul-Badescu

 


Libraria Nemira Timisoara:
 

  • Iulius Mall Timisoara, str. Demetriade, nr. 1, Timişoara - Ghid vizual (Google Maps)
  • Tel: 0736.007.951
  • Email: librarie.iuliustimisoara [at] nemira.ro

 

Program:

  • Luni-Duminică: 10:00 - 22:00
 
  • Parva Andrei Daniel
  • Sandu Macovei Cristina Catalina

 

 

Conducere (pdg [at] nemira.ro):

 

  • Ana-Maria Nicolau - Director General

 

Administrativ - Resurse umane:(office [at] nemira.ro)

 

  • Simona Mateescu - Manager Resurse Umane (simona.mateescu [at] nemira.ro)

 

Redacţie: 
Persoanele care doresc sa publice manuscrise sunt rugate sa consulte indicaţiile din pagina Vreau sa public!
Drepturi de autor, corespondenţa redacţională (redactie [at] nemira.ro):

 

  • Dana Ionescu - Redactor sef
  • Cristina Nan - Responsabil copyright
  • Irina Cerchia - Secretar de redactie
  • Irina Georgescu - Asistent copyright

 

Productie: 
productie, relatia cu tipografiile: (productie [at] nemira.ro) 

  • Alexandru Csukor
  • Cristina Nan

 

Online:(online [at] nemira.ro)

  • Cristian Florescu - Webdesign
  • Catalin Fugarelu - Web developer
  • Simona Stoica - Social media coordinator

 

Public Relations & Marketing: 
relatii publice, presa, comunicate (pr [at] nemira.ro)

  • Ana-Maria Androne - Marketing Manager (ana [at] androne.ro)
  • Alexandra Florescu - PR & Brand Manager (alexandra.florescu [at] nemira.ro)

 

Secretariat: (secretariat [at] nemira.ro)

Vânzări : 
informaţii generale, contracte (distributie) ( vanzari [at] nemira.ro, librarie [at] nemira.ro) 

  • Cristian Boricean - Director Vanzari (cristian.boricean [at] nemira.ro)
  • George Coman - Account Manager Bucuresti (george.coman [at] nemira.ro)
  • George Anita - Account Manager Bucuresti (george.anita [at] nemira.ro)
  • Valeriu Lozinsky - Account Manager Ardeal (vali.lozinsky [at] nemira.ro)
  • Valentin Crivat - Account Manager Dobrogea (valentin.crivat [at] nemira.ro)
  • Eugen Stefan - Agent de vanzari (eugen.stefan [at] nemira.ro) 

 

  • Cartea prin posta: (cpp [at] nemira.ro)
  • magazine virtuale: (vanzarionline [at] nemira.ro)
  • comenzi prin telefon: 0721.74.74.64 (luni – vineri, orele 9:30 – 17:00)

 

Financiar-Contabilitate: 

  • Corespondenta generala: (financiar-contabilitate [at] nemira.ro)

 

Back to top